Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
środa 23 sierpnia 2017  imieniny: Róża, Apolinary, Filip
Wiadomości gminne | Kultura, oświata i sport | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia
znajdujesz się w:
Jednostki pomocnicze-sołectwa
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt





















  Wpisz swój adres email.
dopisz


Jednostki pomocnicze-sołectwa

                                                  JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY GÓRA

 

 

L.p

Siedziba władz jednostki pomocniczej

Obszar jednostki pomocniczej

km2

Imię i nazwisko sołtysa

Miejscowości tworzące sołectwo

Data utworzenia

Data nadania lub zmiany statutu jednostki

1.

Borszyn Mały

 

3,81

Monika Skrzynecka

Borszyn Mały – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

2.

Borszyn Wielki

 

4,94

Wiesław Lisowski

Borszyn Wielki – wieś

15.11.1990r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

3.

Bronów

 

4,27

Agnieszka Guziołek

Bronów – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

4.

Brzezany

 

6,23

Paweł Dąbrowski

Brzeżany – wieś

Ułanka – przysiółek

15.111990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

5.

Chróścina

 

16,80

 Katarzyna Maksymczuk

Chróścina – wieś

Bylica – część wsi Chróścina

15.11.1990 r

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

6.

Czernina

 

6,90

Henryk Drozdowski

Czernina – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

7.

Czernina Dolna

 

11,84

Krystyna Krasuska

Czernina Dolna – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

8.

Czernina Górna

 

3,54

Dariusz Występski

Czernina Górna – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

9.

Glinka

 

8,64

Monika Remiszewska

Glinka – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r

10.

Gola Górowska

 

3,28

Piotr Szumiec

Gola Górowska – wieś

15.11.1990 r

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

11.

Grabowno

5,09

Irena Lisowiec

Grabowno – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

12.

Jastrzębia

8,85

Krzysztof Witko

Jastrzębia - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

13.

Kłoda Górowska

 

5,41

Małgorzata Makles

Kłoda Górowska – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

14.

Kruszyniec

 

2,25

Eugeniusz Kaczmarek

Kruszyniec - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

06.08.1999 r.

15.

Ligota

 

7,88

Jacek Ulman

Ligota – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

16.

Łagiszyn

 

3,22

Eliza Lohmann

Łagiszyn – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

17.

Nowa Wioska

 

2,40

Grażyna Opat

Nowa Wioska – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

18.

Osetno

 

13,15

Anna Demkowicz

Osetno - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

19.

Osetno Małe

 

4,14

Krzysztof Stępień

Osetno Małe – wieś

Kietlów - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

20.

Polanowo

 

1,82

Jan Płócieniczak

Polanowo – wieś

Polanowiec – przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

21.

Radosław

 

11,28

Zenon Lewandowski

Radosław - wieś

15.11.1990 r

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

22.

Rogów Górowski

 

4,75

Kazimierz Kobus

Rogów Górowski – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991r.

08.06.1999 r.

23.

Ryczeń

18,19

Katarzyna Bursztyńska

Ryczeń – wieś

Dziczek – część wsi Ryczeń

Różany – część wsi Ryczeń

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

24.

Sławęcice

 

6,96

Zbigniew Przybylski

Sławęcice – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

25.

Stara Góra

 

 

11,78

Kazimierz Dąbrowski

Stara Góra – wieś

Włodków Górny –przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

26.

Strumienna

 

3,23

Andrzej Cempura

Strumienna – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

27.

Strumyk

 

2,29

Grzegorz Dąbkowski

Strumyk – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

28.

Sułków

 

7,18

Agnieszka Jadach

Sułków – wieś

Żarki – przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

29.

Szedziec

 

6,11

Krzysztof Zamelski

Szedziec – wieś

Kuklice – część wsi Szedziec

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

30.

Ślubów

 

9,37

Agnieszka Jędryczka

Ślubów – wieś

Wieruszowice - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

31.

Wierzowice Małe

 

14,02

Ewelina Baran

Wierzowice Małe – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1999 r

08.06.1999 r.

32.

Wierzowice Wielkie

 

7,34

Stanisław Bielawski

Wierzowice Wielkie – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

33.

Witoszyce

 

13,79

Józefa Średniawa

Witoszyce – wieś

Laskowa – przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

34.

Włodków Dolny

 

3,59

Zofia Dylewska

Włodków Dolny – wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

35.

Zawieścice

 

6,28

Wojciech Zawieja

Zawieścice - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 .

08.06.1999 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
kalendarium miesięczne




















  
Online: 15 odwiedzin: 6715759
© 2005 - 2017 Góra. All rights reserved.