1 lipca koniec stanu zagrożenia epidemicznego
Od dniem 1 lipca 2023 r. zostanie zniesiony stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. Wniosek o odwołanie stanu zagrożenia epidemicznego złożył Główny Inspektor Sanitarny, a rozporządzenie Ministra Zdrowia w tej sprawie zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw i weszło już w życie.
