Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego
W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się dziś spotkanie z małżeństwami, które w 2022 r. obchodzą Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Złote Gody w bieżącym roku obchodzą Państwo:
- Krystyna i Stanisław Bortnowscy,
- Irena i Tadeusz Burlikowski,
- Krystyna i Stanisław Drozdowscy,
- Wiesława i Bronisław Janiś,
- Elżbieta i Marian Janusz,
- Danuta i Władysław Juźwin,
- Helena i Jan Kubiak,
- Alina i Zdzisław Lis,
- Irena i Kazimierz Lisowiec
oraz Teresa i Jerzy Bylinowicz.
W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Przewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Ryszard Wawer, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Agnieszka Gniecka oraz Zastępca Kierownika USC Wioleta Stupnicka-Cencora.
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wszystkim Jubilatom złożyła gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia z tego wyjątkowego święta. Jubilaci udekorowani zostali przez Burmistrz Góry Medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadanymi decyzją Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Jubilaci otrzymali bukiety czerwonych róż oraz drobne upominki.
Miłym akcentem był jubileuszowy tort oraz wspólny toast. Za piękną oprawę muzyczną zadbał Dom Kultury w Górze wraz z sekcją wokalną.
