Spotkanie z Posłem na Sejm RP Przemysławem Czarneckim
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Posła na Sejm RP Przemysława Czarneckiego wraz z asystentem i radnym Powiatu Wrocławskiego Miłoszem Szczurowskim. W spotkaniu uczestniczyła także Starosta Górowski Urszula Szmydyńska.
Tematem spotkania były inwestycje gminne realizowane m.in. z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład", bieżąca działalność samorządu, a także planowana budowa nowego budynku Komendy Powiatowej Policji w Górze.
