Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Przemysławem Czarneckim

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Posła na Sejm RP Przemysława Czarneckiego wraz z asystentem i radnym Powiatu Wrocławskiego Miłoszem Szczurowskim. W spotkaniu uczestniczyła także Starosta Górowski Urszula Szmydyńska.

Tematem spotkania były inwestycje gminne realizowane m.in. z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład", bieżąca działalność samorządu, a także planowana budowa nowego budynku Komendy Powiatowej Policji w Górze. 

Galeria zdjęć

Spotkanie z Posłem na Sejm RP Przemysławem Czarneckim 3 Spotkanie z Posłem na Sejm RP Przemysławem Czarneckim 2 Spotkanie z Posłem na Sejm RP Przemysławem Czarneckim 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności