Urząd Miasta i Gminy w Górze

Obchody 104. rocznicy powołania Policji Państwowej

Dziś (26 lipca) w sali widowiskowej Domu Kultury w Górze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Obchodów Święta Policji.

W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Sekretarz Powiatu Górowskiego Piotr Wołowicz, Burmistrz Wąsosza Paweł Niedźwiedź, Wójt Gminy Jemielno Anna Hrebenyk, Sekretarz Gminy Niechlów Danuta Nuckowska-Ciulak, emerytowani pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Górze, przedstawiciele instytucji i organizacji, a także rodziny policjantek i policjantów.

Podczas uroczystości obecny był Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Mariusz Bużdygan.

Podczas uroczystości awanse na wyższe stopnie odebrało 17 funkcjonariuszy a w tym:

NA STOPIEŃ NADKOMISARZA POLICJI

komisarz Agnieszka Połczyk


NA STOPIEŃ KOMISARZA POLICJI

podkomisarz Ariel Bujak


NA STOPIEŃ ASPIRANTA SZTABOWEGO POLICJI

starszy aspirant Mariola Kałużna-Kłodzińska
starszy aspirant Magdalena Urbaniak-Giemza
starszy aspirant Michał Zioła
 

NA STOPIEŃ STARSZEGO ASPIRANTA POLICJI

aspirant Jarosław Lorek
aspirant Marcin Szostak
 

NA STOPIEŃ ASPIRANTA POLICJI

młodszy aspirant Zbigniew Sosiński


NA STOPIEŃ SIERŻANTA SZTABOWEGO POLICJI

post. Dorota Chochowska
starszy sierżant Mikołaj Jagodziński
starszy sierżant Mateusz Duda
starszy sierżant Natalia Tomaszewicz


NA STOPIEŃ STARSZEGO SIERŻANTA POLICJI

sierżant Krzysztof Augulewicz
sierżant Dominika Duda
sierżant Krzysztof Wołowski


NA STOPIEŃ STARSZEGO POSTERUNKOWEGO POLICJI

posterunkowy Maria Kubieniec
posterunkowy Paweł Majda

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz nagrodziła Tomasza Węcłasia  starszego technika Zespołu ds. ochrony informacji niejawnych Komendy Powiatowej Policji w Górze

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Mariusz Bużdygan podziękował wszystkim funkcjonariuszom za ofiarną służbę, a władzom samorządowym za dobrą współpracę. Gratulacje dla wszystkich awansowanych i odznaczonych, a także podziękowania za współpracę, dbanie o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców naszych mieszkańców złożył Sekretarz Powiatu Górowskiego Piotr Wołowicz wraz z Burmistrz Góry Ireną Krzyszkiewicz, Burmistrzem Wąsosza Pawłem Niedźwiedziem, Wójt Gminy Jemielno Anną Hrebenyk i Sekretarzem Gminy Niechlów Danutą Nuckowską-Ciulak. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Jacka Gregora przedstawiciele samorządów wręczyli bukiety kwiatów, będące wyrazem podziękowania za współpracę.

Galeria zdjęć

DSC_6182 DSC_6183 DSC_6189 DSC_6192 DSC_6197 DSC_6210 DSC_6214 DSC_6221 DSC_6232 DSC_6245 DSC_6264 DSC_6271 DSC_6277 DSC_6283 DSC_6286 DSC_6314 DSC_6321 DSC_6332 DSC_6345 DSC_6361 DSC_6371 DSC_6379 DSC_6386 DSC_6400 DSC_6406 DSC_6411 DSC_6413 DSC_6417 DSC_6425 DSC_6432 DSC_6437 DSC_6444 DSC_6452 DSC_6453 DSC_6470 DSC_6475 DSC_6169
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności