Urząd Miasta i Gminy w Górze

Turniej Futsalu o Puchar Burmistrza Góry

Sportowe emocje, wysoki poziom rywalizacji i doskonała atmosfera towarzyszyły Turniejowi Futsalu o Puchar Burmistrza Góry, który w miniony weekend odbył się w hali sportowej „Olimpia”. Wydarzenie zgromadziło sześć drużyn oraz liczne grono kibiców.

Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Burmistrz Góry Tadeusz Juska, życząc wszystkim zawodnikom powodzenia, satysfakcji z gry oraz rywalizacji w duchu fair play. W inauguracji turnieju uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Krzysztof Olejarnik oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze Maciej Kuchel.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które walczyły o prestiżowy puchar. Spotkania rozgrywane były na wysokim poziomie sportowym, a zawodnikom nie brakowało determinacji i zaangażowania. Każdy mecz dostarczał wielu emocji - kibice mieli ręce pełne roboty!

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju została drużyna „Piękni i Młodzi”. Drugie miejsce zajęła drużyna Warriors, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się zespół Ponar – Remo. Tytuł króla strzelców turnieju zdobył Rafał Szorc z zespołu Warriors.

Podczas uroczystego zakończenia puchary, w imieniu Burmistrza Góry, wręczył Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej, składając gratulacje wszystkim uczestnikom oraz dziękując za sportową postawę i stworzenie wyjątkowej atmosfery wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Piękni i Młodzi
  2. Warriors
  3. Ponar – Remo
  4. Batalion Inżynieryjny z Głogowa
  5. The Blues
  6. Wszystkich nas nie zamknięcie

Turniej Futsalu o Puchar Burmistrza Góry po raz kolejny potwierdził, że sport stanowi ważny element integrujący lokalną społeczność.

Sponsorem wydarzenia była Gmina Góra.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności