Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie z dyrektorami szkół i przedszkoli

Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie z dyrektorami gminnych placówek oświatowych.

W zebraniu udział wzięli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Zastępca Burmistrza Krzysztof Olejarnik, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska oraz dyrektorzy: Aleksandra Pacholska, Agata Downar, Anna Dokładańska, Mariola Szurynowska, Dorota Adamska oraz Leszek Stecki.

Podczas rozmów omówiono plan organizacji pracy szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności