Urząd Miasta i Gminy w Górze

Spotkanie w sprawie budowy oczyszczalni ścieków

Dnia 2 marca 2026 r. odbyło się kolejne spotkanie Burmistrza Góry Tadeusza Juski z Radnymi Rady Miejskiej Góry. W spotkaniu udział wzięli również Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Dariusz Lorych Prezes „TEKOM” Sp. z o.o. oraz merytorycznie zaangażowani pracownicy.

Celem spotkania było dokonanie wyboru jednego z wariantów zaproponowanych przez autora Programu Funkcjonalno-Użytkowego inwestycji związanej z obiektem oczyszczalni ścieków w miejscowości Góra.

Podejmowane działania stanowią kolejny etap prac nad realizacją kluczowej inwestycji infrastrukturalnej, mającej istotne znaczenie dla rozwoju gminy oraz poprawy jakości życia mieszkańców.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności