Urząd Miasta i Gminy w Górze

Obchody Dnia Strażaka

Dziś 14 maja w Domu Kultury w Górze odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka, zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

W wydarzeniu udział wzięły władze samorządowe: Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Wicestarosta Górowski Ryszard Wawer, Wójt Gminy Niechlów Karol Czapla, Zastępca Burmistrza Wąsosza Anna Jarka, Przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Szmydyńska, a także Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu st. bryg. mgr inż. Piotr Grzyb, strażacy PSP i druhowie OSP powiatu górowskiego, przedstawiciele służb mundurowych i inni zaproszeni goście.

Uroczystość została oficjalnie zainaugurowana przez Komendanta Powiatowego PSP w Górze, st. bryg. Krzysztofa Panochę. W dalszej części wydarzenia wręczono medale, odznaczenia oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Był to szczególny moment, aby wyrazić wdzięczność strażakom za ich wymagającą i odpowiedzialną służbę. Wszystkim strażakom, zarówno pełniącym służbę zawodowo, jak i ochotniczo, składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania. Wasze zaangażowanie ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i funkcjonowania lokalnej społeczności.

Po wystąpieniach zaproszonych gości i wyprowadzeniu sztandaru uroczystość dobiegła końca.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności