Urząd Miasta i Gminy w Górze

„Aktywny Mikołaj” w Szkole Podstawowej nr 1 w Górze

Dnia 16 grudnia zakończył się szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem "Aktywny Mikołaj" w ramach realizacji programu Trzymaj Formę. Celem konkursu było zachęcenie wszystkich i nawet Świętego Mikołaja do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Uczestnicy konkursu wykazali  się kreatywnością i pomysłowością w związku z czym wszyscy zostali wyróżnieni i nagrodzeni punktami z zachowania. Spójrzcie sami - zdjęcia  

Uczestnicy konkursu:
- Zuzanna Sajdak kl. 5a
- Lena Gronowicz kl. 6a
- Anna Niżałowska kl. 6a
- Karol Buchar kl. 6d
- Hanna Maźnio kl. 6d
- Tobiasz Stojko kl. 6d
- Antoni Bazylewicz kl. 6e
- Kamil Kwasik kl. 6e
- Alicja Tadla kl. 6e
- Agata, Emilia, Maciej Jankowscy kl. 6b
- Weronika Łęgowa kl. 6b
- Szymon Dudziński kl. 7a
- Maciej Waściński kl. 7c
- Jan Kalecki kl. 7d

Mamy nadzieję, że wraz ze Świętym Mikołajem podczas Świąt Bożego Narodzenia nie zapomnimy o zdrowiu.

Organizatorki konkursu były: Justyna Waścińska i Ewa Bezak.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności