Urząd Miasta i Gminy w Górze

Biesiada Domu Pogodnego Seniora w Górze

W ogrodzie Domu Pogodnego Seniora w Górze odbyło się dziś spotkanie integracyjne pt. „Wspólna biesiada łączy pokolenia”. W wydarzeniu, w imieniu Burmistrza Góry uczestniczył Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra. We wspólnej zabawie uczestniczyli także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze.

Wszyscy spędzili czas w miłej atmosferze przy kawie oraz pysznych słodkościach.

Galeria zdjęć

DSC_8047 DSC_8068 DSC_8080 DSC_8101 DSC_8115 DSC_8154 DSC_8162 DSC_8181 DSC_8196 DSC_8208 DSC_8211 DSC_8216 DSC_8230 DSC_8236 DSC_8241 DSC_8244 DSC_8270 DSC_8284
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności