Urząd Miasta i Gminy w Górze

Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz przy kontrasygnacie Skarbnika Miasta i Gminy Góra Marka Balowskiego i w obecności Naczelnika Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotra Głowackiego podpisała umowę z Firmą Handlowo-Usługową Marek Grzegorzewski z Tworzanic na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa”.

Zadanie przewiduje budowę oświetlenia po prawej stronie jezdni, na odcinku ok. 300 m, od przejazdu kolejowego, w kierunku Włodkowa Dolnego. Montaż 9 opraw oświetleniowych typu LED na słupach stalowych ocynkowanych. Oprawy oświetleniowe o mocy do 53W, z funkcją redukcji mocy.

Wartość podpisanej umowy to kwota 86 097,61 zł.

Termin realizacji zadania ustalono grudzień 2022 r.

Uzyskano dofinansowane w wysokości  62 635,61 zł z budżetu państwa w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 – 2024. 

Galeria zdjęć

Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa 4 Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa 3 Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa 2 Budowa oświetlenia drogowego w m. Góra - ul. Dworcowa 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności