Urząd Miasta i Gminy w Górze

Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, przy kontrasygnacie Skarbnika Miasta i Gminy Góra Marka Balowskiego i w obecności Naczelnika Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotra Głowackiego podpisała umowę z Firmą Handlowo-Usługową Marek Grzegorzewski z Tworzanic na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice”.

Zadanie przewiduje budowę oświetlenia po lewej stronie jezdni, za ciągiem pieszym, na odcinku od świetlicy wiejskiej w Sławęcicach, w kierunku Glinki, do skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Brzeżan.

Montaż 15 opraw oświetleniowych o mocy do 78W na 14 słupach stalowych ocynkowanych, oprawy z funkcją redukcji mocy.

Wartość podpisanej umowy to kwota 149 758,72 zł.

Termin wykonania zadania ustalono na dzień 15 grudnia 2022 r.

Galeria zdjęć

Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice 5 Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice 4 Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice 3 Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice 2 Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności