Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, przy kontrasygnacie Skarbnika Miasta i Gminy Góra Marka Balowskiego i w obecności Naczelnika Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotra Głowackiego podpisała umowę z Firmą Handlowo-Usługową Marek Grzegorzewski z Tworzanic na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa oświetlenia drogowego w m. Sławęcice”.
Zadanie przewiduje budowę oświetlenia po lewej stronie jezdni, za ciągiem pieszym, na odcinku od świetlicy wiejskiej w Sławęcicach, w kierunku Glinki, do skrzyżowania z drogą powiatową prowadzącą w kierunku Brzeżan.
Montaż 15 opraw oświetleniowych o mocy do 78W na 14 słupach stalowych ocynkowanych, oprawy z funkcją redukcji mocy.
Wartość podpisanej umowy to kwota 149 758,72 zł.
Termin wykonania zadania ustalono na dzień 15 grudnia 2022 r.
