Burmistrz Góry gościł Wójta Gminy Święciechowa
Burmistrz Góry Tadeusz Juska gościł dziś Wójta Gminy Święciechowa Mikołaja Kostaniaka. Samorządowcy rozmawiali o potrzebach lokalnych społeczności oraz inwestycjach, na które można pozyskać wsparcie finansowe z funduszy będących w dyspozycji zarządów województw.
Wójt Gminy Święciechowa poinformował Burmistrza Góry, że samorządy regionu leszczyńskiego planują rozmowy z Zarządem Województwa Wielkopolskiego w sprawie budowy ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 323 z Leszna w kierunku Góry. Burmistrz Góry zwróci się także z pismem do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego o uwzględnienie w planach inwestycyjnych (przy okazji przebudowy drogi 323 z Góry w kierunku Leszna) budowy ścieżki rowerowej z Góry do granicy województwa.

