Całkowity zakaz połowu ryb na całym dolnośląskim odcinku rzeki Odry
Informujemy, że w związku ze skażeniem rzeki Odry na wniosek Państwowego Gospodarstwa Wodnego –Wody Polskie oraz Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii , Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął w trybie pilnym uchwałę o całkowitym zakazie połowu ryb na całym dolnośląskim odcinku rzeki Odry. Zakaz obowiązuje do 30 września 2022 r.
