Urząd Miasta i Gminy w Górze

Świąteczne odwiedziny

Święta Wielkanocne to czas odwiedzin, także w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze. Tradycją już stało się, że w tygodniu przedświątecznym do Naszego ratusza przybywają delegacje z życzeniami świątecznymi. W trakcie spotkań w gabinecie Burmistrza Góry dzieci, młodzież oraz starsi mieszkańcy Naszej gminy składali piękne życzenia oraz własnoręcznie przygotowane stroiki świąteczne.

Za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć

DSC_1004 DSC_1011 DSC_1014 DSC_1017 DSC_1048 DSC_1050 DSC_1056 DSC_1061 DSC_1069 DSC_1077 DSC_1082 DSC_1090 DSC_1097 DSC_1112 DSC_1113 DSC_1127 DSC_1143 DSC_1146 DSC_1164 DSC_1177 DSC_1193 DSC_0998
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności