Dolnośląskie Śniadania Biznesowe dla MŚP
Dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie z cyklu „Dolnośląskie Śniadania Biznesowe dla MŚP”. W spotkaniu zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Marcin Rado Dyrektor DAWG oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu górowskiego.
Spotkanie skierowane było do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Naszego regionu, którzy chcą dowiedzieć się więcej o istniejących obecnie możliwościach wsparcia oraz porozmawiać z przedstawicielami dolnośląskich instytucji otoczenia biznesu o bieżących tematach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w naszym regionie.
Podczas spotkania zaprezentowano:
· możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027,
· ofertę wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów,
· ofertę nowego Inkubatora Przedsiębiorczości triQube tworzonego przez DAWG,
· kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.
