Dzień Działkowca ROD „Relaks” w Górze
W sobotę 23 sierpnia Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra wziął udział w uroczystych obchodach Dnia Działkowca, zorganizowanych przez Zarząd ROD „Relaks”.
Zastępca Burmistrza przekazał na ręce członkiń Zarządu Janiny Gruszewskiej oraz Bożeny Karpińskiej wyrazy uznania za wieloletni wkład w krzewienie idei ogrodnictwa działkowego w naszym mieście. Ogrody działkowe to doskonałe miejsce wypoczynku, pracy i integracji pokoleń, a także aktywizacji starszych mieszkańców, dla których popularna „działka” stała się motywacją do wyjścia z domu, spotkań, rozmów oraz aktywności fizycznej.
Najlepsi, najbardziej zaangażowani działkowicze, łącznie 11 osób, otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Zarząd podziękował także Burmistrzowi Góry Tadeuszowi Jusce za wsparcie finansowe inicjatywy.
Wszystkim działkowcom życzymy zdrowia, zadowolenia z pracy oraz obfitych plonów!
