Urząd Miasta i Gminy w Górze

Finał akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”

Dziś na terenie w okolicy Os. K. Wielkiego – al. Jagiellonów i ul. Głogowskiej odbył się finał pilotażowej edycji akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”.

Celem akcji jest stworzenie możliwości upamiętnienia narodzin mieszkańców Gminy Góra, poprzez zasadzenie drzewa wraz z imienną tabliczką.

W pilotażowej edycji akcji, udział wzięli rodzice dzieci urodzonych pomiędzy 1 stycznia a 16 września 2022 r. Nowo posadzone drzewa otrzymały imiona: Hanna, Kaja, Laura, Alicja i Laura.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji.

Galeria zdjęć

Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 20 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 19 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 18 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 17 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 16 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 15 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 14 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 13 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 12 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 11 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 10 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 9 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 8 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 7 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 6 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 5 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 4 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 3 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 2 Finał akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności