Finał akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”
Dziś na terenie w okolicy Os. K. Wielkiego – al. Jagiellonów i ul. Głogowskiej odbył się finał pilotażowej edycji akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”.
Celem akcji jest stworzenie możliwości upamiętnienia narodzin mieszkańców Gminy Góra, poprzez zasadzenie drzewa wraz z imienną tabliczką.
W pilotażowej edycji akcji, udział wzięli rodzice dzieci urodzonych pomiędzy 1 stycznia a 16 września 2022 r. Nowo posadzone drzewa otrzymały imiona: Hanna, Kaja, Laura, Alicja i Laura.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach akcji.
