Urząd Miasta i Gminy w Górze

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

W dniach 22-27 listopada br. w Kiełczowie pod Wrocławiem odbywały się Finały Dolnośląskie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Badmintonie, w którym udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze. Najlepsze zespoły z Dolnego Śląska zacięcie walczyły o tytuły mistrzów!

Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali: Tomasz Jankowski i Szymon Brojek, którzy wywalczyli V miejsce, natomiast dziewczęta Helena Walencka i Anna Zieleń zajęły miejsce IX.

Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali: Filip Izdebski, Mikołaj Myszorek i Borys Skotarek, którzy uplasowali się na IX miejscu. Opiekunem zespołu była Beata Wójcik.

Gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności