Urząd Miasta i Gminy w Górze

II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry

Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry, którą poprowadził Przewodniczący Jakub Jarząb.

W obradach uczestniczyli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Magdalena Głuszko, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Leszek Szendryk oraz radni.

Porządek obrad wyglądał następująco:

1.      Otwarcie obrad.

2.      Ceny biletów autobusów oraz ich stan w Gminie Góra.

3.      Bezpieczeństwo na drogach gminnych.

4.      Realizacja projektów: ścieżki rowerowe, remonty dróg.

5.      Podejście mieszkańców do ekologii na terenie Gminy Góra.

6.      Sprawy różne.

Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zamknięto.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności