Urząd Miasta i Gminy w Górze

Infrastruktura dla inwestorów: rusza budowa sieci wodociągowej w podstrefie Góra

Informujemy, że rozpoczęto prace budowlane dotyczące wykonania sieci wodociągowej do podstrefy Góra WSSE INVEST – PARK.

Obecnie trwa zgrzewanie dwunastometrowych odcinków rur o przekroju 225 mm i 400 mm. Wykonawca lokalizuje kolizje w terenie oraz rozpocznie wykopy komór technologicznych. Kolejnym etapem będzie umieszczenie rur w podłożu poprzez przewiert sterowy, który rozpocznie się po 22 czerwca.

W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa sieć wodociągowa o długości ponad 800 m na odcinku od ul. Witosa – wzdłuż ul. Poznańskiej do ronda i dalej w prawo, w teren strefy ekonomicznej. Sieć dostarczy wodę do działek wchodzących w skład podstrefy Góra.

Wykonawcą zadania jest Bogdan Ratajczak BRINSTAL Montaż Instalacji C.O., W.K., GAZ. z Jędrzychowic. Wartość umowy wynosi 589 921,93 złotych brutto. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności