Montaż kapsuł AED
.png)
„Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
W piątek 24 kwietnia rozpoczęto realizację zadania polegającego na montażu zewnętrznej kapsuły AED wraz z uruchomieniem defibrylatora, jego odpowiednim oznakowaniem oraz informacją o dofinansowaniu ze środków Funduszu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Wykonawcą jest firma PUH EL – PROTEKT Kamil Rogasik z Góry.
Obecnie kapsuły zostały zamontowane na:
- budynku Urzędu Miasta i Gminy oraz Starostwa Powiatowego w Górze ul. Adama Mickiewicza 1;
- budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze ul. Poznańska 23;
- Szalecie Miejskim przy ul. Głogowskiej w Górze (obok Wieży Głogowskiej);
- budynku świetlicy w Osetnie;
- budynku świetlicy w Sławęcicach.
Obiór zakończonych prac planowany jest na 5 maja 2026 r.
Zadanie dotyczące zakupu urządzeń zostało sfinansowane ze środków budżetu państwa z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 kwotą 49 842,00 zł.
