Termomodernizacja budynku remizy strażackiej w Radosławiu
W ubiegłym tygodniu w Radosławiu rozpoczęła się termomodernizacja budynku remizy strażackiej w ramach realizacji kolejnego etapu zadania pn. „Wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem i elewacją budynku remizy strażackiej w m. Radosław". Prace budowlane prowadzone są przez strażaków OSP Radosław.
Termomodernizacja przyczyni się m.in. do zmniejszenia wydatków związanych z ogrzewaniem, poprawi komfort użytkowania budynku, zwiększy jego trwałość oraz ograniczy straty energii. Realizacja inwestycji poprawi także estetykę zewnętrzną budynku.
Dzięki zaangażowaniu druhów prace przebiegają sprawnie, a ich efekt będzie służył mieszkańcom przez wiele lat.

