Urząd Miasta i Gminy w Górze

Termomodernizacja budynku remizy strażackiej w Radosławiu

W ubiegłym tygodniu w Radosławiu rozpoczęła się termomodernizacja budynku remizy strażackiej w ramach realizacji kolejnego etapu zadania pn. „Wymiana pokrycia dachowego wraz z dociepleniem i elewacją budynku remizy strażackiej w m. Radosław". Prace budowlane prowadzone są przez strażaków OSP Radosław.

Termomodernizacja przyczyni się m.in. do zmniejszenia wydatków związanych z ogrzewaniem, poprawi komfort użytkowania budynku, zwiększy jego trwałość oraz ograniczy straty energii. Realizacja inwestycji poprawi także estetykę zewnętrzną budynku. 

Dzięki zaangażowaniu druhów prace przebiegają sprawnie, a ich efekt będzie służył mieszkańcom przez wiele lat.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności