Urząd Miasta i Gminy w Górze

Kask dla mistrza!

Tymek Andrzejewski to 11-letni sportowiec z Góry, który od lat podbija serca wszystkich kibiców sportów motorowych i nie tylko. Wychowanek Automobilklubu Głogów, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze ma za sobą rewelacyjny sezon, pełen sukcesów i najwyższych tytułów.

Podczas jednego z wyścigów Tymek rozbił swój kask. Burmistrz Góry Tadeusz Juska, chcąc wesprzeć naszego sportowca, postanowił podarować Tymkowi nowy, profesjonalny kask, który zapewni mu bezpieczeństwo i już niebawem wyruszy z nim do Stanów Zjednoczonych. 

W imieniu Burmistrza podarunek dla młodego mistrza wręczyli Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju i Komunikacji Społecznej Paweł Wróblewski. 

Tymkowi, jego rodzicom oraz trenerom przekazujemy ogromne wyrazy uznania i podziwu za tytaniczną pracę, która wykonywana każdego dnia przekłada się na doskonałe wyniki sportowe i ciągły rozwój.

Przed Tymkiem najważniejsze, życiowe wyzwanie - start  w największej imprezie sezonu – Motocrossie Narodów MXoN 2025, która będzie odbywać się w dniach 3-5 października w Crawfordsville w stanie Indiana.

Nie ma wątpliwości, że cała Polska będzie trzymać kciuki za utalentowanego 11-nastolatka z Góry.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności