Kask dla mistrza!
Tymek Andrzejewski to 11-letni sportowiec z Góry, który od lat podbija serca wszystkich kibiców sportów motorowych i nie tylko. Wychowanek Automobilklubu Głogów, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze ma za sobą rewelacyjny sezon, pełen sukcesów i najwyższych tytułów.
Podczas jednego z wyścigów Tymek rozbił swój kask. Burmistrz Góry Tadeusz Juska, chcąc wesprzeć naszego sportowca, postanowił podarować Tymkowi nowy, profesjonalny kask, który zapewni mu bezpieczeństwo i już niebawem wyruszy z nim do Stanów Zjednoczonych.
W imieniu Burmistrza podarunek dla młodego mistrza wręczyli Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju i Komunikacji Społecznej Paweł Wróblewski.
Tymkowi, jego rodzicom oraz trenerom przekazujemy ogromne wyrazy uznania i podziwu za tytaniczną pracę, która wykonywana każdego dnia przekłada się na doskonałe wyniki sportowe i ciągły rozwój.
Przed Tymkiem najważniejsze, życiowe wyzwanie - start w największej imprezie sezonu – Motocrossie Narodów MXoN 2025, która będzie odbywać się w dniach 3-5 października w Crawfordsville w stanie Indiana.
Nie ma wątpliwości, że cała Polska będzie trzymać kciuki za utalentowanego 11-nastolatka z Góry.
