Urząd Miasta i Gminy w Górze

Konwent Sołtysów

W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbył się dziś Konwent Sołtysów Gminy Góra.

W Konwencie udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, a także Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych Leszek Szendryk oraz Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów.

Podczas Konwentu poruszono najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem sołectw, realizacją inwestycji na terenie wiejskim, a także m.in. realizacją budżetu obywatelskiego.

Galeria zdjęć

Konwent Sołtysów 15 Konwent Sołtysów 14 Konwent Sołtysów 13 Konwent Sołtysów 12 Konwent Sołtysów 11 Konwent Sołtysów 10 Konwent Sołtysów 9 Konwent Sołtysów 8 Konwent Sołtysów 7 Konwent Sołtysów 6 Konwent Sołtysów 5 Konwent Sołtysów 4 Konwent Sołtysów 3 Konwent Sołtysów 2 Konwent Sołtysów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności