SP1: Sukcesy uczniów w eliminacjach gminnych XXV. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
W poniedziałek- 21 lutego 2022 roku- w sali klubowej Domu Kultury w Górze odbyły się eliminacje gminne XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „ Pegazik”.”
Uczestnicy prezentowali się w dwóch kategoriach:
uczniowie klas IV- VI
uczniowie klas VII- VIII
Miło nam Państwa poinformować, iż uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze zaprezentowali szeroki wachlarz umiejętności recytatorskich, zyskując uznanie jury oraz koleżanek i kolegów.
Wyniki przedstawiają się następująco:
w kategorii uczniów starszych:
I miejsce zajęła Zuzanna Butkiewicz (klasa VIII C)
II miejsce - Antonina Małecka (klasa VIII E)
III miejsce- Natasza Miszkiewicz (klasa VIII C)
Wyróżnienie i tym samym awans do etapu powiatowego uzyskała Lena Gronowicz ( klasa VII A).
W kategorii uczniów młodszych:
II miejsce uzyskał Maciej Kibał (klasa IV b)
III miejsce - Maja Szymkowiak (klasa IV C)
Wyróżnienie i awans do etapu powiatowego uzyskała Antonina Bodnar (klasa IV b) i Milena Dębkowska (klasa IVC).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.
Trzymamy kciuki.
