Urząd Miasta i Gminy w Górze

LI sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LI sesja Rady Miejskiej Góry. W sesji udział wzięło 9 radnych, a także Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka.

W trakcie obrad radni podjęli uchwałę zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022 oraz uchwałę zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.

Po tym, posiedzenie zakończono.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności