Urząd Miasta i Gminy w Górze

LII sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LII sesja Rady Miejskiej Góry. W obradach udział wzięło 12 radnych, a obradom przewodniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. Wśród obecnych na sali byli również: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z Zastępcą Magdaleną Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realziacji Inwestycji Piotr Głowacki, Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów oraz Zastępca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Mariola Palczyńska.

Po otwarciu obrad i wysłuchaniu hejnału Góry, radni podjęli następujące uchwały: zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość dodatków i innych składników wynagrodzenia nauczycieli oraz szczegółowych warunków ich przyznawania w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Góra; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.

Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.

Galeria zdjęć

LII sesja Rady Miejskiej Góry 11 LII sesja Rady Miejskiej Góry 10 LII sesja Rady Miejskiej Góry 9 LII sesja Rady Miejskiej Góry 8 LII sesja Rady Miejskiej Góry 7 LII sesja Rady Miejskiej Góry 6 LII sesja Rady Miejskiej Góry 5 LII sesja Rady Miejskiej Góry 4 LII sesja Rady Miejskiej Góry 3 LII sesja Rady Miejskiej Góry 2 LII sesja Rady Miejskiej Góry 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności