LIV sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LIV sesja Rady Miejskiej Góry. Udział w sesji wzięło 15 radnych, a obradom przewodził Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper.
W obradach uczestniczyła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Lucjan Żołnieruk oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka.
Podczas obrad, radni podjęli następujące uchwały: w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy; w sprawie Programu współpracy Gminy Góra z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023; w sprawie wyrażenia zgody na zaciągnięcie przez Gminę Góra długoterminowej pożyczki; uchwałę zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022 oraz zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.
