Urząd Miasta i Gminy w Górze

LIV sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LIV sesja Rady Miejskiej Góry. Udział w sesji wzięło 15 radnych, a obradom przewodził Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper.

W obradach uczestniczyła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Lucjan Żołnieruk oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka.

Podczas obrad, radni podjęli następujące uchwały: w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy; w sprawie Programu współpracy Gminy Góra z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023; w sprawie wyrażenia zgody na zaciągnięcie przez Gminę Góra długoterminowej pożyczki; uchwałę zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022 oraz zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.

Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.

Galeria zdjęć

Sesja 28.10.2022 14 Sesja 28.10.2022 13 Sesja 28.10.2022 12 Sesja 28.10.2022 11 Sesja 28.10.2022 10 Sesja 28.10.2022 9 Sesja 28.10.2022 8 Sesja 28.10.2022 7 Sesja 28.10.2022 6 Sesja 28.10.2022 5 Sesja 28.10.2022 4 Sesja 28.10.2022 3 Sesja 28.10.2022 2 Sesja 28.10.2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności