Urząd Miasta i Gminy w Górze

Mikołajki w SP1 w Górze

Od 1 grudnia wszystkie dzieci z naszej szkoły niecierpliwością czekały na ich ulubionego gościa- Świętego Mikołaja. Pisały przepiękne listy, adresowały koperty i za pośrednictwem rodziców wysyłały je do Mikołaja. Uczyły się piosenek, a w domach uszykowały poczęstunek z pierniczków, ciasteczek oraz mleczka na przybycie świętego oraz jego reniferów

W niedzielę 6 grudnia dzieci otrzymały prosto do domów, piękne paczuszki od klasowych pomocników Mikołaja. Radości było co niemiara.

Natomiast w poniedziałek 7 grudnia, nasi uczniowie oraz nauczyciele z klas 1-3 postanowili uczcić mikołajki i podziękować Mikołajowi za podarunki. Uczestniczyli w zajęciach zdalnych ubrani w świąteczne stroje, czerwone czapki czy rogi renifera. W tym dniu dzieci poznały historię oraz filmy o Świętym Mikołaju, tworzyły mikołajkowe prace plastyczno-techniczne, śpiewały piosenki, rozwiązywały quizy i zagadki a nawet oglądały świąteczne bajki. Pomimo, że w tym dniu nie mogliśmy spotkać się w szkole,  to czuliśmy się, jakbyśmy byli wszyscy razem- radośnie, świątecznie i wesoło. A na koniec usłyszeliśmy Hoł Hoł Hoł Wesołych Świąt-bądźcie nadal grzeczni i dobrzy dla innych.

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5 Zdjecie6 Zdjecie7 Zdjecie8 Zdjecie9 Zdjecie10 Zdjecie11 Zdjecie12 Zdjecie13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności