Urząd Miasta i Gminy w Górze

Niebieskie Igrzyska w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Górze

W przedszkolnych murach, gdzie dziecięca wyobraźnia kwitnie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze pozostaną w pamięci najmłodszych - Dzień Świadomości Autyzmu. Niebieskie Igrzyska Przedszkolne to nie tylko zabawa, ale także moment, w którym dzieci uczą się współpracy, fair play oraz rozwijają swoje umiejętności fizyczne i społeczne.

Idea Niebieskich Igrzysk Przedszkolnych wywodzi się z przekonania, że każde dziecko zasługuje na szansę doświadczenia radości z aktywności fizycznej i sportowej, bez względu na swoje umiejętności czy predyspozycje. Podobnie jak w znanych igrzyskach sportowych dla dorosłych, dzieci mają okazję przeżyć atmosferę rywalizacji i współzawodnictwa, jednak w bardziej dostosowany do ich wieku sposób.
Podczas Igrzysk rywalizowały między sobą przedszkolaki we wszystkich grupach wiekowych. Świetna zabawa powiązana z aktywnością fizyczną była znakomitym podsumowaniem wiadomości na temat autyzmu.

 

Gurgurewicz Klaudia

Galeria zdjęć

1 1 2 3 3 4 4 5 6 6 7 8 9 10 11 12 13 14
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności