Urząd Miasta i Gminy w Górze

Nowa Rada Nadzorcza Spółki TEKOM

Burmistrz Góry Tadeusz Juska spotkał się z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Techniki Komunalnej „TEKOM” Sp. z o.o. z siedzibą w Górze Bartoszem Zawadzkim. W spotkaniu uczestniczyła także Prezes Spółki Katarzyna Nowak, Zastępca Burmistrza Piotr Iskra oraz pracownicy Urzędu sprawujący w imieniu Burmistrza nadzór właścicielski nad spółkami komunalnymi, Tadeusz Otto Sekretarz Miasta i Gminy, Marek Balowski Skarbnik Miasta i Gminy i Leszek Szendryk Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych.

Było to pierwsze spotkanie Burmistrza z nowo wybranym Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki. W dniu 3 października br. doszło bowiem, podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, do zmian w organie nadzorczym spółki. Burmistrz odwołał wszystkich dotychczasowych członków Rady Nadzorczej i powołał w ich miejsce nowe osoby.

Obecnie Radę Nadzorczą spółki „TEKOM” tworzą:

Bartosz Zawadzki – przewodniczący,

Maurycy Graszewicz – członek,

Michał Wnuk – członek.

Galeria zdjęć

DSC_6799 DSC_6792 DSC_6794 DSC_6795
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności