Urząd Miasta i Gminy w Górze

Obchody Dnia Bibliotekarza

Dziś w Bibliotece Miejskiej w Górze odbyła się uroczystość z okazji Dnia Bibliotekarza. W uroczystości udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, pracownicy Biblioteki, filii bibliotecznych oraz emerytowani pracownicy.

Uroczystość otworzyła Dyrektor Biblioteki Danuta Biernacka witając wszystkich przybyłych na uroczystość. Przypomniała pokrótce działalność Biblioteki w okresie pandemii COVID-19 oraz zainaugurowała Tydzień Bibliotek trwający od 8 do 15 maja br.

Głos zabrała również Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, która podziękowała bibliotekarzom za wzorową, bardzo aktywną działalność kulturalną, aktywną promocję czytelnictwa oraz podejmowanie nowych, nieszablonowych inicjatyw. Wszystkim pracownikom życzyła zdrowia, niegasnącego zapału w realizacji poodejmowanych działań oraz energii i satysfakcji w wykonywanej pracy.

Kolejnym elementem uroczystości było wręczenie podziękowań i kwiatów dla emerytowanych i obecnych pracowników Biblioteki Miejskiej, a następnie otwarcie wystawy „Bibliotekarze i ich różne twarze”, zlokalizowanej w holu Biblioteki. Otwarcia wystawy dokonała Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Dyrektor Biblioteki Miejskiej Danuta Biernacka i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska.

Galeria zdjęć

DSC_2250 DSC_2252 DSC_2255 DSC_2257 DSC_2259 DSC_2261 DSC_2265 DSC_2267 DSC_2276 DSC_2280 DSC_2291 DSC_2310 DSC_2315 DSC_2319 DSC_2325 DSC_2329 DSC_2340 DSC_2349 DSC_2356 DSC_2368 DSC_2371 DSC_2382
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności