Urząd Miasta i Gminy w Górze

Obchody Dnia Sołtysa

11 marca, w Dniu Sołtysa, w Starej Górze odbyło się spotkanie, na którym Burmistrz Góry Tadeusz Juska skierował do wszystkich sołtysów naszej gminy wyrazy szacunku oraz ciepłe słowa uznania.

W spotkaniu udział wzięli także: Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra, Sekretarz Tadeusz Otto, Skarbnik Marek Balowski oraz naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta i Gminy w Górze.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz wielu powodów do radości. Dziękujemy za Państwa trud i zaangażowanie, jakie wkładacie w rozwój sołectw oraz Gminy Góra – mówił Burmistrz Góry Tadeusz Juska.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności