PP3: Obchody Święta Niepodległości
Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm 10 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje galowe uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla nas dzień. Dokładnie o godz. 11:11 dzieci ze wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby z powagą i zachowaniem należytej postawy, odśpiewać hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”, przyłączając się tym samym do akcji ,,#Szkoła do hymnu”. Dzieci z najstarszej grupy wiekowej pod kierunkiem Pani Sylwii Gąsieckiej przygotowały uroczystą akademię, przedstawiając krótką historię odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość Święta Niepodległości była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu dla naszych przedszkolaków.
