Otwarcie wystawy "Historia Zobowiązuje"
Dziś na Placu Bolesława Chrobrego w Górze odbyło się otwarcie wystawy „Historia Zobowiązuje”, autorstwa Stowarzyszenia Klubu Gazety Polskiej. Ekspozycja składa się z 21 dwustronnych plansz. Prezentuje historię Polski widzianą oczami publicystów Gazety Polskiej z XIX i XX wieku. Powstała dla upamiętnienia 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
W otwarciu wystawy udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, a także Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Górze Pan Tadeusz Tutkalik.
Wystawę można oglądać do 23 grudnia 2022 r.
Serdecznie zapraszamy.
