Urząd Miasta i Gminy w Górze

Piotr Iskra pełniącym funkcję Burmistrza Góry

Szanowni Mieszkańcy,
informujemy, iż Prezes Rady Ministrów Pan Donald Tusk na wniosek
Wojewody Dolnośląskiego Pana Macieja Awiżenia powołał z dniem 10 lipca br.
Pana Piotra Iskrę na pełniącego funkcję Burmistrza Góra.


Pan Piotr Iskra pełnił będzie funkcję Burmistrza Góry do momentu złożenia
ślubowania przez Burmistrza Elekta Pana Tadeusza Juskę.

 

Piotr_Iskra 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności