Podpisanie porozumienia
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz przy konstrasygnacie Marka Balowskiego – Skarbnika Miasta i Gminy podpisała dziś porozumienie z Parafią Rzymsko-Katolicką pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze reprezentowaną przez Ks. Henryka Wachowiaka – Proboszcza Parafii.
Niniejsze porozumienie reguluje zasady współpracy Wnioskodawcy oraz Beneficjenta dotacji w związku z otrzymaniem przez Gminę Góra dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na udzielenie dotacji w wysokości 478 962,72 zł z przeznaczeniem na realizację inwestycji pn. „Prace konserwatorskie przy XVIII w. polichromii ze sklepienia i ścian kaplicy pw. św. Anny z kościoła parafialnego pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Górze”.
