Urząd Miasta i Gminy w Górze

Podpisanie umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

WFOS

W dniu 31 marca 2023 roku została zawarta umowa między Gminą Góra a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na dofinansowanie zadnia pn.: „ Usuwanie azbestu oraz wyrobów zawierających azbest  z nieruchomości położonych na terenie Gminy Góra”.  Wniosek o udzielenie dofinansowanie został złożony przez Gminę Góra 09 marca 2023 r. i uchwałą Zarządu WFOŚiGW we Wrocławiu została przyznana dotacja w wysokości 12 382,30 zł.

W wyniku realizacji  zadania polegającego na usuwaniu azbestu oraz  demontażu, i utylizacji wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na terenie Gminy Góra  planowane jest unieszkodliwienie  25,27  Mg wyrobów niebezpiecznych.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności