Podziękowanie Burmistrza Góry
"Panie Przewodniczący, Panie i Panowie Radni, Szanowni Zebrani
Przedstawiony aktualny Raport o Stanie Gminy Góra skupia się na jego najważniejszych obszarach, przedstawia jego potrzeby i rzeczywistość z jaką musimy się zmagać.
Chciałbym dziś Państwu podziękować za współpracę, pozytywne zmiany, włożony trud i zaangażowanie na rzecz poprawy jakości życia dla mieszkańców, realizację strategicznych działań rozwoju naszej gminy. Wyrazić wdzięczność i szacunek.
Bardzo dziękuję:
- moim współpracownikom, Panom: Zastępcy Krzysztofowi Olejarnikowi, Skarbnikowi Markowi Balowskiemu, Sekretarzowi Tadeuszowi Otto, naczelnikom i pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Góra,
- dziękuję Państwu: Przewodniczącemu Rady Miejskiej Maciejowi Liśkiewiczowi, Paniom i Panom Radnym,
- dyrektorom gminnych jednostek organizacyjnych,
- sołtysom, radom sołeckim, kołom gospodyń wiejskich,
- druhom ochotniczych straży pożarnych,
- organizacjom społecznym,
- wreszcie mieszkańcom miasta i gminy Góra za liczne wyrazy wsparcia, empatię, zaufanie i zrozumienie z jakim się spotkałem.
Realizacja naszych ambitnych planów i projektów nie byłaby możliwa bez wsparcia życzliwych nam przedstawicieli władz różnego szczebla.
Nie był to dla mnie łatwy rok, ale dziś chcę wspominać i pamiętać tylko te dobre chwile. Jestem świadomy ogromu potrzeb, zagrożeń i problemów do rozwiązania, świadomy trudnych realiów i zadłużenia gminy.
Nie chcę składać pustych deklaracji, ale obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby krok po kroku je rozwiązywać.
Życzę sobie i Państwu dalszych sukcesów, tych osobistych i zawodowych, owocnej pracy na rzecz poprawy jakości życia naszych mieszkańców, rozwoju gminy, realizacji zamierzonych celów, wreszcie zdrowia.
Jestem przekonany, że dialog, budowanie dobrych relacji, wzajemny szacunek i zrozumienie będzie tylko owocować i poprawiać jakość naszego życia.
Dziękuję bardzo".
Burmistrz Góry Tadeusz Juska

