Urząd Miasta i Gminy w Górze

Podziękowanie Burmistrza Góry

"Panie Przewodniczący, Panie i Panowie Radni, Szanowni Zebrani

Przedstawiony aktualny Raport o Stanie Gminy Góra skupia się na jego najważniejszych obszarach, przedstawia jego potrzeby i rzeczywistość z jaką musimy się zmagać.

Chciałbym dziś Państwu podziękować za współpracę, pozytywne zmiany, włożony trud i zaangażowanie na rzecz poprawy jakości życia dla mieszkańców, realizację strategicznych działań rozwoju naszej gminy. Wyrazić wdzięczność i szacunek.

Bardzo dziękuję:

- moim współpracownikom, Panom: Zastępcy Krzysztofowi Olejarnikowi, Skarbnikowi Markowi Balowskiemu, Sekretarzowi Tadeuszowi Otto, naczelnikom i pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Góra,

- dziękuję Państwu: Przewodniczącemu Rady Miejskiej Maciejowi Liśkiewiczowi, Paniom i Panom Radnym,

- dyrektorom gminnych jednostek organizacyjnych,

- sołtysom, radom sołeckim, kołom gospodyń wiejskich,

- druhom ochotniczych straży pożarnych,

- organizacjom społecznym,

- wreszcie mieszkańcom miasta i gminy Góra za liczne wyrazy wsparcia, empatię, zaufanie i zrozumienie z jakim się spotkałem.

Realizacja naszych ambitnych planów i projektów nie byłaby możliwa bez wsparcia życzliwych nam przedstawicieli władz różnego szczebla.

Nie był to dla mnie łatwy rok, ale dziś chcę wspominać i pamiętać tylko te dobre chwile. Jestem świadomy ogromu potrzeb, zagrożeń i problemów do rozwiązania, świadomy trudnych realiów i zadłużenia gminy.

Nie chcę składać pustych deklaracji, ale obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby krok po kroku je rozwiązywać.

Życzę sobie i Państwu dalszych sukcesów, tych osobistych i zawodowych, owocnej pracy na rzecz poprawy jakości życia naszych mieszkańców, rozwoju gminy, realizacji zamierzonych celów, wreszcie zdrowia.

Jestem przekonany, że dialog, budowanie dobrych relacji, wzajemny szacunek i zrozumienie będzie tylko owocować i poprawiać jakość naszego życia.

Dziękuję bardzo".

Burmistrz Góry Tadeusz Juska

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności