Urząd Miasta i Gminy w Górze

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Dziś w Sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, w której udział wzięli: Radni Rady Miejskiej Góry, Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Leszek Szendryk.

W trakcie posiedzenia Komisja rozpatrywała petycję mieszkańców w sprawie przejęcia dróg powiatowych Glinka – Brzeżany, Glinka – Łagiszyn, Brzeżany – Łagiszyn oraz rozpatrywała wniosek w sprawie znaczenia rolnictwa dla wspólnoty lokalnej.

Po wyczerpaniu porządku obrad zakończono posiedzenie komisji.

 

 

Galeria zdjęć

DSC_4222 DSC_4225 DSC_4227 DSC_4229 DSC_4236 DSC_4240
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności