Przejęcie drogi od KOWR
Dnia 22 sierpnia Gmina Góra, reprezentowana przez Burmistrza Tadeusza Juskę, przejęła działkę o powierzchni 0,2462 ha, będącą nieruchomością należącą do Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Stroną przekazującą był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, w imieniu którego wystąpiła Janina Jędrzejczyk – Główny Specjalista WKUR I GZ OT KOWR we Wrocławiu.
Działka położona jest w obrębie Ślubów i wg aktualnego stanu zagospodarowania wykorzystywana jest jako droga i takie będzie jej przeznaczenie w przyszłości.

