Urząd Miasta i Gminy w Górze

Rozpoczęcie prac nad Lokalną Strategią Rozwoju dla Ujścia Baryczy na lata 2023-2027.

W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze rozpoczęło się dziś spotkanie inaugurujące prace nad Lokalną Strategią Rozwoju dla Ujścia Baryczy na lata 2023-2027.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele gmin wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania „Ujście Baryczy” w osobach: Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz, Sekretarza Gminy Wąsosz Marcina Kozińskiego, Sekretarza Gminy Niechlów Danuty Nuckowskiej-Ciulak. Obecni byli także członkowie Zarządu LGD „Ujście Baryczy” oraz członkowie Rady.

Moderatorem spotkania był Pan Grzegorz Cetner.

Galeria zdjęć

Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 9 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 8 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 7 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 6 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 5 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 4 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 3 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 2 Spotkanie dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności