Rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego
Drodzy Mieszkańcy, już dziś rozpoczyna się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.
W obecnej edycji mieszkańcy złożyli 4 projekty, w tym:
I PULA - MIASTO
- Zakup trybuny mobilnej wraz z osprzętem do organizacji imprez rekreacyjno
- sportowych na terenie miasta Góra, - Budowa toru rolkarskiego wraz z małą architekturą.
II PULA – SOŁECTWA
- Zagospodarowanie terenu w miejscowości Zawieścice wraz ze ścieżką edukacyjno
– historyczną, - Poprawa stanu technicznego świetlicy wiejskiej w miejscowości Szedziec.
JAK GŁOSOWAĆ:
Głosowanie trwać będzie od 17 do 31 października 2022 roku.
Wypełnioną kartę do głosowania można wrzucić do urny w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta i Gminy w Górze w godzinach pracy Urzędu oraz przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres budzetobywatelski@gora.com.pl, w formie skanu oryginału karty do głosowania, zapisanego w formacie zapisu *JPEG.
Głosować można tylko i wyłącznie za pomocą Karty do głosowania (do pobrania w Punkcie Informacyjnym UMiG w Górze oraz ze strony www.gora.com.pl, w zakładce Budżet Obywatelski). Każda osoba może oddać tylko jeden głos stawiając znak „x” w kratce z lewej strony obok zadania, na które oddaje się głos. Karta do głosowania dla swej ważności wymaga własnoręcznego podpisu głosującego.
UWAGA!
Głosować mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia i są zameldowane na terenie Gminy Góra. Osoby zameldowane na terenie miasta mogą głosować na zadania dotyczące miasta, a osoby z terenów wiejskich na zadania realizowane na obszarze sołectw.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GŁOSOWANIU!!!
