Seniorzy świętowali Andrzejki
Andrzejki to tradycja ludowa wieczoru wróżb, pielęgnowana z dziada, pradziada. Również w naszym ośrodku 30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa.
Na Podopiecznych oprócz przystrojonej sali czekało, wiele zabaw i atrakcji. W tym roku zawitał do nas „tabór cygański”. Cyganki wróżąc z ręki, kart czy wosku przepowiadały, co czeka naszych Seniorów w nadchodzący roku.
Podczas zabawy towarzyszyła wszystkim miła i wesoła atmosfera. Był to czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
