Urząd Miasta i Gminy w Górze

Seniorzy świętowali Andrzejki

Andrzejki to tradycja ludowa wieczoru wróżb, pielęgnowana z dziada, pradziada. Również w naszym ośrodku 30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa.

Na Podopiecznych oprócz przystrojonej sali czekało, wiele zabaw i atrakcji. W tym roku zawitał do nas „tabór cygański”. Cyganki wróżąc z ręki, kart czy wosku przepowiadały, co czeka naszych Seniorów w nadchodzący roku.

Podczas zabawy towarzyszyła wszystkim miła i wesoła atmosfera. Był to czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Galeria zdjęć

Seniorzy świętowali Andrzejki 14 Seniorzy świętowali Andrzejki 13 Seniorzy świętowali Andrzejki 12 Seniorzy świętowali Andrzejki 11 Seniorzy świętowali Andrzejki 10 Seniorzy świętowali Andrzejki 9 Seniorzy świętowali Andrzejki 8 Seniorzy świętowali Andrzejki 7 Seniorzy świętowali Andrzejki 6 Seniorzy świętowali Andrzejki 5 Seniorzy świętowali Andrzejki 4 Seniorzy świętowali Andrzejki 3 Seniorzy świętowali Andrzejki 2 Seniorzy świętowali Andrzejki 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności