Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP 1: Mamy to !

W dniu 10 maja w Grębocicach, reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła udział w Półfinale Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce "trójek". 

Miło nam poinformować, iż nasza drużyna zajęła w tych rozgrywkach I miejsce!

Brawo chłopaki Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Grębocice 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności