SP 1: Mamy to !
W dniu 10 maja w Grębocicach, reprezentacja chłopców naszej szkoły wzięła udział w Półfinale Strefy Legnickiej Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce "trójek".
Miło nam poinformować, iż nasza drużyna zajęła w tych rozgrywkach I miejsce!
Brawo chłopaki Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
