Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP 1: Po raz kolejny podwójne złoto dla naszych uczniów

13.03.2024 roku w hali „Olimpia” odbyły się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w siatkówce czwórek. 

Zarówno zespół dziewcząt jak i chłopców zajął I miejsce. Rywalizowaliśmy z SP 3 w Górze. Mecz dziewcząt był wyrównany i zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:1, natomiast mecz  drużyny chłopców zakończył się bezapelacyjnym sukcesem i końcowym wynikiem 2:0.

Gratulacje dla obu drużyn.

Drużyna dziewcząt: Laura Szylin, Maja Szymkowiak, Milena Dębkowski, Milena Lankiewicz, Paulina Wawrzyniak, Lena Kirst, Amelia Oleszkiewicz, Hanna Jakubowska, Zuzanna Wasińska, Zofia Basty i Ewa Zdanowicz.

Drużyna chłopców:

Mikołaj Proszki, Filip Izdebski, Borys Skotarek, Maciej Hasiów, Maciek Kibał, Mikołaj Myszorek, Wojciech Bienert, Jan Karpiński.

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności