Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP 1: Walentynki w klasach I-III

W Dzień Św. Walentego-  14 lutego,  w naszej szkole przyjaźń, radość i uśmiech promieniały na czerwono-różowo od każdego. Poczta Walentynkowa sprawnie  karteczki od dzieci rozdawała,  a "Aktywna Walentynkowa Przerwa" z tańcem "Bratnie dusze"/ "Chocolade" "Maju maj" wszystkie dzieci do tańca poderwała. Dodatkowo ten radosny dzień rozweseliły jeszcze sprzedawane Walentynkowe Lizaczki, które  osłodziły wszystkie nasze Kochane Dzieciaczki. Z życzeniami miłości, przyjaźni i dobrego słowa dla każdego.

                                                                                        

 Mały Samorząd Szkolny 

z wychowawcami i nauczycielami klas I-III

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5 Zdjecie6 Zdjecie7 Zdjecie8 Zdjecie9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności