Urząd Miasta i Gminy w Górze

SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

18 listopada br. w Lubinie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Badmintonie (etap 1/2 województwa )
Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze stanęły na szczycie podium.  Z wielkim rozmachem zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 24.11. br. we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Dąbrowska, Agata Jankowska, Weronika Łęgowa, Antoni Pękala, Maciej Jankowski, Bartosz Koziołkowski.
Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

Galeria zdjęć

SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 11 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 10 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 9 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 8 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 7 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 6 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 5 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 4 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 3 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 2 SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności